Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
16-04-2023

100MCNL Cutoff: 06:00:00

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Daan Glorie(34)   Heemskerk NED   02:40:43   42195    
2 Daan Nieuwenhuis(30)   Rotterdam NED   02:41:19   42195    
3 Ruben Ruigendijk(43)   Purmerend NED   02:51:44   42195    
4 John van Tilburg(60)   Hoogerheide NED   02:59:26   42195    
5 Joeri Moerman(32)   Kuurne BEL   03:07:13   42195    
6 Mascha Rondhuis(41)   Leek NED   03:08:22   42195    
7 Youri Lambregts(34)   Nijmegen NED   03:12:45   42195    
8 Tom Lempers(37)   Hoofddorp NED   03:15:06   42195    
9 Victor Bastiaansen(41)   Eesveen NED   03:19:09   42195    
10 Erik Maes(43)   Meppel NED   03:19:12   42195    
11 Wolter de Lange(43)   Steenwijk NED   03:19:29   42195    
12 Elke Hagenaars(40)   krimpen aan de Lek NED   03:32:25   42195    
13 Marc Beffort(60)   Waterloo LUX   03:37:44   42195    
14 Remco van der Velden(54)   Schiedam NED   03:42:57   42195    
15 Wilko van Asseldonk(63)   Eindhoven NED   03:43:57   42195    
16 Willem van Ek(65)   Krimpen aan den ijssel NED   03:46:24   42195    
17 Bonno Odijk(59)   Heerjansdam NED   03:46:46   42195    
18 Jan van de Erve(58)   Bergschenhoek NED   03:48:47   42195    
19 Peter van Meerveld(50)   Den Bosch NED   03:49:21   42195    
20 Dik Heuvelman(39)   Capelle aan den IJssel NED   03:49:26   42195    
21 Sunny Schippers(41)   Amsterdam NED   03:51:17   42195    
22 Martijn Minderhoud(44)   Amersfoort NED   03:52:41   42195    
23 Auke Rensen(44)   Didam NED   03:58:52   42195    
24 Rene Duchateau(54)   Binkom BEL   03:59:32   42195    
25 Wilbert Wouters(60)   Tilburg NED   04:01:30   42200    
26 Arie van Os(51)   Krimpen aan den IJssel NED   04:04:29   42195    
27 Lydia Doornbos(44)   Appingedam NED   04:07:07   42195    
28 Alex Jager(61)   Donderen NED   04:10:22   42195    
29 Tamara van der Leij(48)   Drachten NED   04:10:33   42195    
30 Joost Saanen(44)   Budel NED   04:10:53   42195    
31 Niels de Water(37)   Den Haag NED   04:11:03   42195    
32 Sjoerd Braaksma(32)   Zwolle NED   04:12:55   42195    
33 Alex Greiner(45)   Drachten NED   04:14:02   42195    
34 Rinus Reijngoudt(64)   Dordrecht NED   04:16:17   42195    
35 Linda van der Ham(37)   Rotterdam NED   04:19:33   42195    
36 Wim Hogentoren(65)   Vught NED   04:20:30   42195    
37 Carl Coninx(34)   Westmalle BEL   04:26:08   42195    
38 Robert Engel(52)   Duiven NED   04:27:13   42195    
39 Richard Maquelin(66)   Capelle aan den IJssel NED   04:30:49   42195    
40 Durk Jan de Bruin(60)   Haarlem NED   04:33:44   42195    
41 Bob Bock(67)   Amsterdam NED   04:34:53   42195    
42 Hielke Nienhuis(53)   Lekkum NED   04:35:24   42195    
43 Ronald Tertoolen(59)   Vlaardingen NED   04:36:41   42195    
44 Gerry Visser(59)   Borne NED   04:39:27   42195    
45 Daniel Huijser(51)   Amsterdam NED   04:39:27   42195    
46 Serah Nyaguthi Karanja(50)   Zaandam NED   04:42:31   42195    
47 Fred Adema(52)   amsterdam NED   04:42:59   42195    
48 Anouska Traast(43)   Soest NED   04:46:19   42195    
49 Pieter Adriaanse(52)   Brielle NED   04:47:44   42195    
50 Cor Terlouw(59)   Bergambacht NED   04:49:42   42195    
51 Rinus van der Wal(rinusrunning)(58)   Heemskerk NED   04:49:59   42195    
52 Jos Cornelissen(62)   Aalsmeer NED   04:58:23   42195    
53 Rik Plakke(56)   Warnsveld NED   04:59:53   42195